Schedule Alerts will be posted here.  
 

Teams

SoLo Select
Mike Cook
Division Select
Section 5Girls
SoLo Select
Greg Kerr
Division Select
Section 5Girls
SoLo Travel
Bruce Rietheimer II
Division Travel
Section Girls
SoLo Travel
John Lisack
Division Travel
Section Girls
SoLo Travel
Johnathan Lyles
Division Travel
Section Girls
SoLo Travel
Greg Kerr
Division Travel
Section Girls
SoLo Travel
Tony Childress
Division Travel
Section Girls
SoLo Select
Peter Anih
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
John Mulhern
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
Robert Shoemake
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
Tav Venia
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
Samir Bhatt
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
Ephraim Hawkins
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
Matt Lisack
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
John Mulhern
Division Select
Section 5Boys
SoLo Travel
Loren Farrar
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Eddie Cook
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Jon Armstrong
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Eddie Jordan
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Clayton Lea
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Dae Choi
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Bryan Frazitta
Division Travel
Section Boys
SoLo Travel
Todd Webb
Division Travel
Section Boys
SoLo Select
Donny Samson
Division Select
Section 5Girls
7th/8th Grade Girls
Simeon Bush
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Bruce Freilich
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Jeff McGee
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Michael Oak
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Meghan Puppala
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Madison Rietheimer
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Sean Sullivan
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Todd Gary
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
James Smitka
Division MSHouse
Section Girls78
7th/8th Grade Girls
Spencer Beckman
Division MSHouse
Section Girls78
6th Grade Girls
Dan Morgan
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Donny Samson
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
PJ Sweet
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Carol Swigart
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Joseph Stapleton
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Jagmohan Singh
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Carrie Wahl
Division MSHouse
Section Girls6
6th Grade Girls
Ginger Souders
Division MSHouse
Section Girls6
5th Grade Girls
Ahmad Abuzaakouk
Division ESHouse
Section 5Girls
5th Grade Girls
Ben Miller
Division ESHouse
Section 5Girls
5th Grade Girls
Jimmy Dwyer
Division ESHouse
Section 5Girls
5th Grade Girls
Kevin Sherry
Division ESHouse
Section 5Girls
5th Grade Girls
Lulu Hamideh
Division ESHouse
Section 5Girls
4th Grade Girls
Mike Clements
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
James Marangoni
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Steven Minnix
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Jason Ranone
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Mike Scalea
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Robert Scotto-Lavino
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Joseph Stapleton
Division ESHouse
Section 4Girls
4th Grade Girls
Richard Sullivan
Division ESHouse
Section 4Girls
8th Grade Boys
Michael Beardslee
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Dean Olivieri
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Aaron Weidner
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Colten Protiva
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Aadi Srivastava
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Simeon Bush
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Dylan Choi
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Jason John
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Ashwath Rashi
Division MSHouse
Section 8B-East
8th Grade Boys
Brian Walker
Division MSHouse
Section 8B-West
8th Grade Boys
Adithya Balasubramaniam
Division MSHouse
Section 8B-West
8th Grade Boys
Sanjay Subramanian
Division MSHouse
Section 8B-West
8th Grade Boys
Ryan Kime
Division MSHouse
Section 8B-West
8th Grade Boys
Abhinav Singh
Division MSHouse
Section 8B-West
8th Grade Boys
Abhidyu Kumcha
Division MSHouse
Section 8B-West
7th Grade Boys
Marc Ayres
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
Gary Comerford
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
Hunter Downey
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
Joseph Hart
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
Matt Lisack
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
Jason Cho
Division MSHouse
Section 7B-East
7th Grade Boys
David Horinko
Division MSHouse
Section 7B-Centr
7th Grade Boys
Dhyaaneshvaran Ravichandran
Division MSHouse
Section 7B-Centr
7th Grade Boys
Brandon Sellars
Division MSHouse
Section 7B-Centr
7th Grade Boys
Vatsa Setty
Division MSHouse
Section 7B-Centr
7th Grade Boys
William KOTRABA
Division MSHouse
Section 7B-West
7th Grade Boys
Chad Rajpal
Division MSHouse
Section 7B-West
7th Grade Boys
Robert Sinex
Division MSHouse
Section 7B-West
7th Grade Boys
Asher Ratnam
Division MSHouse
Section 7B-West
7th Grade Boys
Richard Strawter
Division MSHouse
Section 7B-West
7th Grade Boys
Carlo Hernandez
Division MSHouse
Section 7B-West
6th Grade Boys
Jeff McGee
Division MSHouse
Section 6B-East
6th Grade Boys
Chris Skoug
Division MSHouse
Section 6B-East
6th Grade Boys
Daniel Walsh
Division MSHouse
Section 6B-East
6th Grade Boys
Amare Coleman
Division MSHouse
Section 6B-East
6th Grade Boys
Kolby McMullan
Division MSHouse
Section 6B-East
6th Grade Boys
Jay Mangrulkar
Division MSHouse
Section 6B-Centr
6th Grade Boys
Ayaan Kamal
Division MSHouse
Section 6B-Centr
6th Grade Boys
Mahir Imran
Division MSHouse
Section 6B-Centr
6th Grade Boys
Matthew Gustin
Division MSHouse
Section 6B-Centr
6th Grade Boys
Joel Fister
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Bryan Henry
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Jeff Uptgraft
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Karim Vite
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Jeff Souders
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Jason Kolbas
Division MSHouse
Section 6B-West
6th Grade Boys
Jake Gillespie
Division MSHouse
Section 6B-West
5th Grade Boys
John Procacina
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Troy Hoffman
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Ryan Ramdat
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Ryan Taglieri
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Robert Holt
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Tom McGinn
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Mitchell Zumwalt
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Maddy Rehman
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Will Smith
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Bobby Teasdale
Division ESHouse
Section 5B-Centr
5th Grade Boys
Brian Coleman
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Scott Elchert
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Robert Sinex
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Christopher Wood
Division ESHouse
Section 5B-West
5th Grade Boys
Kirsten Casalengo
Division ESHouse
Section 5B-West
4th Grade Boys
Kevin Ginty
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Rob Lane
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Jared Salvetti
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Mark Cunningham
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Dustin Mask
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Mike Donahue
Division ESHouse
Section 4B-Centr
4th Grade Boys
Mauricio Calderon
Division ESHouse
Section 4B-West
4th Grade Boys
Greg Koehler
Division ESHouse
Section 4B-West
4th Grade Boys
Jeff Souders
Division ESHouse
Section 4B-West
4th Grade Boys
Bryan Henry
Division ESHouse
Section 4B-West
4th Grade Boys
Michael Lucchino
Division ESHouse
Section 4B-West
4th Grade Boys
Jeffrey Vasquez
Division ESHouse
Section 4B-West
2nd Grade Girls
Gulnar Bankwalla
Division Developm
Section 2Girls
2nd Grade Girls
Michael Barrett
Division Developm
Section 2Girls
2nd Grade Girls
Shaun Bierweiler
Division Developm
Section 2Girls
2nd Grade Girls
Jesse Foley
Division Developm
Section 2Girls
2nd Grade Girls
Jason Klein
Division Developm
Section 2Girls
2nd Grade Girls
Craig Silverthorne
Division Developm
Section 2Girls
3rd Grade Girls
Jason Ranone
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Michael Lucchino
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Dan Morgan
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Cara Cullen-Tickle
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Kristi Kwitkiwski
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Lindsey Ritchie
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Kristie Shonholz
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Girls
Jason Conroy
Division Developm
Section 3Girls
3rd Grade Boys
Les Currier
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Kevin Link
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Dennis Park
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Tom O'Hearn
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Mike O'Shea
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Richard Owens
Division Developm
Section 3B-Centr
3rd Grade Boys
Samir Bhatt
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
KEN CHIEN
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
Brian Coleman
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
Nic Herr
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
Jason Klein
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
Jay Niemczyk
Division Developm
Section 3B-West
3rd Grade Boys
Nick Polizzi
Division Developm
Section 3B-West
2nd Grade Boys
Ahmed Aboulnaga
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Thomas Kallarakal
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Dustin Mask
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Justin Sethi
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Jeff Ackley
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Steve Johnson III
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Scott Nelson
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Ali Downes
Division Developm
Section 2B-West
2nd Grade Boys
Scott Elchert
Division Developm
Section 2B-West
2nd Grade Boys
Kirk Liddle
Division Developm
Section 2B-West
2nd Grade Boys
Josh Gonzalez
Division Developm
Section 2B-East
2nd Grade Boys
Craig Silverthorne
Division Developm
Section 2B-West
2nd Grade Boys
Tav Venia
Division Developm
Section 2B-West
2nd Grade Boys
Jason Watlington
Division Developm
Section 2B-West
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
SoLo Travel
5th Grade Girls
Division ESHouse
Section 5Girls
SoLo Select
Karen Rewalt
Division Select
Section 5Girls
SoLo Select
Ryan Lonnett
Division Select
Section 5Girls
SoLo Select
Debbie Volpicelli
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
Debbie Volpicelli
Division Select
Section 4Boys
SoLo Select
Grayson Clarke
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
Josh Wilson
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
David Hiltner
Division Select
Section 5Girls
SoLo Select
Travis Torco
Division Select
Section 5Boys
SoLo Select
Luis Siguere
Division Select
Section 5Boys
3rd Grade Boys
Division Developm
Section 3B-West
5th Grade Boys
Division ESHouse
Section 5B-West
8th Grade Boys
Division MSHouse
Section 8B-East
4th Grade Boys
Theo Tran
Division ES House
Section 4B-Centr